اساتید یادگیری آسان

اساتید یادگیری آسان

اساتید یادگیری آسان برترین اساتید کشور در زمینه تدریس های آموزشی و تکنیک های تست زنی دروسی همانند ریاضی ، فیزیک ، شیمی و …..

برای موفقیت در کنکورسراسری و دست پیدا کردن به برترین دانشگاه های سراسری هر دانش آموزی نیاز به فاکتور هایی برای رسیدن به موفقیت دارد فاکتورهایی نظیر داشتن مشاور و برنامه ریز ، استفاده از تدریس های بهترین اساتید ، دانستن بودجه بندی کنکور ، منابع معتبر و ….

اساتید یادگیری آسان دروس تخصصی و عمومی رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی را در پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم و همچنین برای دانش آموزان کنکوری تدریس کرده اند.

اساتید یادگیری آسان

در این قسمت میخواهیم به توضیحاتی در مورد اساتید یادگیری آسان بپردازیم.

استاد امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است می باشند.

دانش آموزان بسیاری بوده اند که با تماشای دی وی دی های آموزشی استاد مسعودی توانسته سطح علمی خود را در زمینه آموزش دروس ریاضی و فیزیک بالا برده و با استفاده از تکنیک های تست زنی استاد امیر مسعودی توانسته این دروس را بالای ۷۰ درصد بزنند.

استاد امیر مسعودی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه شریف تهران متولد ۱۳۶۶ اهل ارومیه و ساکن تهران می باشد.

خیلی از داوطلبان کنکور در دهه اخیراً توانسته اند با تدریس ها و تکنیک های جادویی مهندس مسعودی به موفقیت برسند.

تکنیک هایی مانند تکنیک میز پولی و تکنیک های سریع تست زنی که باعث افزایش سرعت تست زنی دانش آموزان در کنکور می شود .

دانش آموزانی که ازپایه در فهم مباحث ریاضی و فیزیک مشکل دارند با دریافت دی وی دی های آموزشی این مباحث میتوانند به قوی کردن این دروس بپردازند.

و دانش آموزانی که آموزش آنها در این دروس کامل است تنها میتوانند با دریافت دی وی دی های تکنیک های تست زنی استاد مسعودی به تقویت مهارت تست زنی خود بپردازند زیرا برای ماراتن بزرگی همچون کنکور سراسری تنها فاکتور مهم ، تقویت مهارت تست زنی دانش آموزان میباشد و اگر هر دانش آموزی بنابر نیاز خود این دی وی دی ها را تهیه کند بسیار مفید می باشد.

استاد عارف ربیعیان

استاد عارف ربیعیان
استاد عارف ربیعیان

استاد عارف ربیعیان مدرس شیمی کنکور آسان است میباشد مهندس ربیعیان با تدریس خود توانسته این درس سخت را به درسی شیرین برای دانش آموزان تبدیل کند.

مهندس ربیعیان با تدریس های خاص خود تونسته روحی تازه به این درس کسل کننده ببخشد ، ابتدا این درس را به صورت مفهمومی برای دانش آموزان پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم تدریس کرده است و سپس به صورت تکنیک های تست زنی برای دانش آموزان تدریس کرده است.

برای حفظیات درس شیمی استفاده از تکنیک های رمزگردانی شده که با استفاده از این تکنیک میتوانید مطالب حفظی طولانی مدت را به حافظه خود بسپارید تا مدت ها و در دراز مدت از آن استفاده کنید مانند حفظ کردن عناصر جدول تناوبی

محصولات آموزشی و تست زنی این استاد بهترین محصولات است برای داوطلبان کنکوری که میخواهند به رتبه برتر کنکور برسند در پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم

استاد مهدی شیخی

دکتر مهدی شیخی
دکتر مهدی شیخی

استاد مهدی شیخی مدریس زیست شناسی یادگیری آسان میباشند که این درس را به صورت آموزشی ، خلاقیت ، تست زنی و … و به روش ۹ بعدی تدریس کرده اند.

دکتر مهدی شیخی معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان و مدرس برنامه های تلویزیونی کنکور آسان است .

دکتر شیخی درس زیست شناسی را برای دانش آموزان پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم برای دانش آموزان رشته تجربی تدریس کرده اند.

بسیاری از داوطلبانی که زیر نظر ایشان آموزش و تست زنی درس زیست را در سال های اخیر کنکور گذرانده اند توانسته اند درصد زیست کنکور خود را بالای ۷۰ درصد بزنند .

درس زیست شناسی دارای بیشترین سهم از سوالات رشته تجربی است .

درس زیست به دلیل داشتن ضریب بالا تاثیر بسیار زیادی در رتبه شما داوطلبان رشته تجربی دارد.

و شما با زدن درصد بالای تست های زیست میتوانید به قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقتان برسید .

کتاب های کمک آموزشی زیست شناسی هیچکدام به طور دقیق تصاویر کتاب درسی را تفسیر نکرده اند .

نکته مهم این است که هرسال در آزمون سراسری تعداد بسیار زیادی از تست های درس زیست از همین تصاویری است که به آن پرداخته نشده است .

دکتر مهدی شیخی علاوه بر تسلط کامل روی مفاهیم کتاب زیست شناسی ، تصاویر کتاب زیست را نیز که هر ساله تعداد زیادی از سوالات زیست کنکور را به خود اختصاص میدهد به طور جامع و کامل تدریس می کند .

شما با مطالعه جزوات و همچنین دیدن دی وی دی های درس زیست استاد مهدی شیخی به راحتی میتوانید همه ی تست های زیست کنکور که مربوط به تفسیر تصاویر کتاب است را پاسخ دهید .

استاد حسین احمدی

استاد احمدی
استاد احمدی

استاد حسین احمدی دروس عربی و دین و زندگی را در یادگیری آسان به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – همایش و جمع بندی تدریس کرده اند .ایشان این دروس را به صورت مفهومی تدریس کرده اند و دانش آموزان بسیاری با تدریس های مهندس احمدی ، در این دروس درصد بالایی را کسب کرده اند.

استاد حسین احمدی بنیان گذار موسسه کنکور آسان است میباشد که در سال ۷۳ این موسسه را تاسیس کرده است.

مهندس احمدی دارای اولین مجوز نشر لوح های فشرده هستند و جز نخستین افرادی بودند که اقدام به تولید محتوا برای داشن آموزان کنکوری کردند .

استاد حسین احمدی فارغ التحصیل مهندسی از دانشگاه تهران می باشد .

ایشان بعد از دریافت مدرک کارشناسی با نمره ی بالا ، اقدام به تغییر رشته خود کرد و در رشته عربی مشغول به تحصیل شد و سرانجام مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته عربی اخد کرد .

لازم به ذکر است که استاد احمدی مدرک دکتری آموزش از راه دور از امارات متحده عربی را نیر دارند .

استاد امیر دانش زاده

امیر دانش زاده
امیر دانش زاده

دکتر امیر دانش زاده درس زبان انگلیسی را در کنکور آسان است تدریس میکنند ایشان این درس را به صورت آموزش جامع و بسته های آموزش کامل واژگان ، املا ، درک مطلب و ریدینگ تدریس کرده اند .

استاد دانش زاده داری مدرک زبان انگلیسی و روانشناسی از دانشگاه تهران هستند .

دکتر امیر دانش زاده تدریس زبان انگلیسی را از سن ۱۶ سالگی در یکی از آموزشگاه های زبان انگلیسی آغاز کرد .

استاد امیر دانش زاده، مبتکر برنامه ریزی تحصیلی و درسی الگوریتمی و همچنین نویسنده چندین کتاب روان شناسی و زبان انگلیسی هستند.

فن بیان عالی ، تدریس فوق العاده ، ارائه ی تکنیک های حرفه ای تست زنی ، مهارت بالا در تدریس و ارائه برنامه ریزی الگوریتمی و … از جمله عواملی بود که موجب شد ، دکتر امیر دانش زاده ، به یکی از برترین و محبوب ترین مدرسان کنکور اسان است تبدیل شود.

استاد سیروس ستارنژاد

استاد سیروس ستارنژاد ، مدرس درس ادبیات یادگیری آسان می باشند .
استاد ستارنژاد علاوه بر ارائه بسته آموزش جامع ادبیات ، بسته های آموزشی قرابت معنایی ، آرایه ، املا و واژگان و تاریخ ادبیات را ارائه داده اند .

استاد ستارنژاد دانشجوي دكترا زبان فارسي و ادبيات و مدرس و مشاور کنکور از سال ۹۴ میباشد.

همچنین میتوانید برای مشاهده محصولات این اساتید به لینک زیر مراجعه کنید.

محصولات کنکور آسان است

استاد زبان یادگیری آسان کیست؟

زبان انگلیسی را در یادگیری آسان استاد امیر دانش زاده تدریس می کند.

ادبیات یادگیری آسان توسط چه کسی تدریس می شود؟

ادبیات در یادگیری آسان توسط استاد ستارنژاد تدریس می شود.

برقراری ارتباط با اساتید یادگیری آسان

میتوانید برای برقراری ارتباط با اساتید یادگیری آسان با شماره دفتر مرکزی ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس برقرار کنید.

اپلیکیشن یادگیری آسان

تماس با یادگیری آسان:
۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰

واتس آپ:
09121964690

اینستاگرام:
konkursara_official

اپلیکیشن اندروید:
اپلیکیشن کنکور آسان است

۱ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست